0
فروشگاه
 

کودک

به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر
حالا داستان را من تعریف می‌کنم
×
جلد به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر
صفحات داخلی  به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر صفحات داخلی  به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر صفحات داخلی  به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر
پرداخت
سریع
3
عنوان:
به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند! داستان هنسل و گرتل از زبان پیرزن جادوگر
مجموعه:
حالا داستان را من تعریف می‌کنم
ناشر:
گیسا
نویسنده:
نانسی لوئین
مترجم:
محبوبه نجف‌خانی
نوبت چاپ:
1
سال چاپ:
1396
تعداد صفحات:
24
اندازه:
27 × 21
نوع جلد:
شومیز
شابک:
9786008024088
وضعیت در انبار:
ناموجود
جوایز:
قیمت:
20000 تومان
درباره کتاب:
داستان‌های کهن و کلاسیک ادبیات کودک قصه‌های قومی هستند که سینه به سینه نقل شده‌اند، از زبان مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها گذشته و به خواب کودکان بسیار قدم گذاشته‌اند. برادران گریم بعدها با تلاش و سفر شهر به شهر، این داستان‌ها را جمع‌آوری کردند.
کتاب «به حرفم اعتماد کنید، هنسل و گرتل بچه‌های شیرینی‌اند!» یکی از کتاب‌های مجموعۀ «حالا من داستان را تعریف می‌کنم» است. در این مجموعه، داستان‌های کلاسیک با زبانی طنز و به دور از جانبداری از زبان راوی دیگر داستان بازنویسی شده‌اند. روایتی که به داستان‌های کهن جان دوباره می‌دهد و کودک با نگاهی پیش‌بینی‌ناپذیر و مدرن از دریچه‌ای دیگر داستان کتاب را کشف می‌کند. در این مجموعه از عرضهٔ نگاه خوب و بد پرهیز شده و تلاش شده که کودک با نگاهی بی‌طرف سوی دیگر داستان را ببیند. این مجموعه کتاب مناسب گروه سنی الف و ب است و کمیتۀ کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را تأیید کرده است. کلید واژگان: درک متقابل دیگران، نگاه به موضوعات از زاویۀ دید متفاوت، شکستن خط‌کشی خشک میان خوب و بد و نگاه بیطرف به قضایا، آشنایی‌زدایی از مفاهیم تعریف‌شدۀ ذهنی، آموزش غیرمستقیم.

محصولات مشابه/

نظر بدهید/

86