0
فروشگاه
 

کودک

جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر
حالا داستان را من تعریف می‌کنم
×
جلد جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر
صفحات داخلی  جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر صفحات داخلی  جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر صفحات داخلی  جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر
پرداخت
سریع
2
عنوان:
جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت! داستان سیندرلا از زبان پیرزن جادوگر
مجموعه:
حالا داستان را من تعریف می‌کنم
ناشر:
گیسا
نویسنده:
تریشا اسپید شسکان
مترجم:
محبوبه نجف‌خانی
نوبت چاپ:
1
سال چاپ:
1395
تعداد صفحات:
24
اندازه:
27 × 21
نوع جلد:
شومیز
شابک:
9786006885810
وضعیت در انبار:
ناموجود
جوایز:
قیمت:
20000 تومان
درباره کتاب:
داستان‌های کهن و کلاسیک ادبیات کودک قصه‌های قومی هستند که سینه به سینه نقل شده‌اند، از زبان مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها گذشته و به خواب کودکان بسیار قدم گذاشته‌اند. برادران گریم بعدها با تلاش و سفر شهر به شهر، این داستان‌ها را جمع‌آوری کردند.
کتاب «جدی می‌گویم، سیندرلا روی اعصاب ما راه می‌رفت!» یکی از کتاب‌های مجموعۀ «حالا من داستان را تعریف می‌کنم» است.در این مجموعه، داستان‌های کلاسیک با زبانی طنز و به دور از جانبداری از زبان راوی دیگر داستان بازنویسی شده‌اند. روایتی که به داستان‌های کهن جان دوباره می‌دهد و کودک با نگاهی پیش‌بینی‌ناپذیر و مدرن از دریچه‌ای دیگر داستان کتاب را کشف می‌کند. در این مجموعه از عرضهٔ نگاه خوب و بد پرهیز شده و تلاش شده که کودک با نگاهی بی‌طرف سوی دیگر داستان را ببیند. این مجموعه کتاب مناسب گروه سنی الف و ب است و در ایران افتخاراتی را نیز نصیب خود کرده است از جمله دریافت چهار ستارۀ شورای کتاب کودک و سه لاک‌پشت پرنده و تأیید کمیتۀ کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان. کلید واژگان: درک متقابل دیگران، نگاه به موضوعات از زاویۀ دید متفاوت، شکستن مرزبندی خشک میان خوب و بد و نگاه بیطرف به قضایا، آشنایی‌زدایی از مفاهیم تعریف‌شدۀ ذهنی، آموزش غیرمستقیم.

محصولات مشابه/

نظر بدهید/

81